Informacje w sprawie stydpendiów dla studentów i doktoranów

Dział Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW
(pok. 002 i 003 budynek 23 przy ul.Wóycickiego 1/3)
 od 1 września do 10 października 2016r.
przyjmuje interesantów w następujących godzinach:

poniedziałek - nieczynne
wtorek - piątek 9:00 - 14:00

Dnia 10 października (poniedziałek) 2016r.
Działa Pomocy Materialnej dla Studentów UKSW

czynny od 9:00 - 14:00

Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej www.dpm.uksw.edu.pl

Uwaga studenci i doktoranci!

W związku ze zbliżającym się terminem składania wniosków o pomoc materialną zachęcamy do osobistego składania wniosków, co w dużym stopniu ułatwi ich weryfikację i przyspieszy proces przygotowania wypłat.

Terminy składania wniosków (studenci):

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego i specjalnego dla osób niepełnosprawnych przypada od 1 września 2016 r. do 10 października 2016 roku.

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium rektora dla najlepszych studentów przypada od 1 września 2016 r. do 15 października 2016 r.

Terminy składania wniosków (doktoranci):

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium socjalnego i stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych przypada od 5 września 2016 r. do 5 października 2016 roku.

Termin składania wniosków o przyznanie stypendium dla najlepszych doktorantów przypada od 5 września 2016 r. do 10 października 2016 r.

Pozostałe informacje dotyczące terminów i zasad przyznawania stypendiów znajdują się w Zasadach przyznawania pomocy materialnej dla doktorantów UKSW