Wybory do Wydziałowej Rady Doktorantów

Szanowni Państwo,

informujemy, że dnia 25 października 2016 r. w sali 229, godz. 15:00, Kampus Dewajtis na Wydziale Teologicznym odbędą się wybory do Wydziałowej Rady Doktorantów. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami o WRD i z krótkim przewodnikiem po zasadach przeprowadzania wyborów do WRD na stronie: http://doktoranci.uksw.edu.pl/node/304.

Wybory są otwarte dla wszystkich doktorantów wydziału. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są w trakcie posiedzenia wyborczego i nie jest prowadzona wcześniejsza rejestracja!

Zapraszamy do udziału!

W czasie spotkania odbędzie się też szkolenie doktorantów w kwestii tworzenia sylabusów dla grup ćwiczeniowych dla których prowadzą oni ćwiczenia. Wszystkie sylabusy musza być skonstruowane według standardów obowiązujących w UKSW.

Aby doktoranci mogli wziąć udział w powyższym spotkaniu, ks. prof Janusz Kręcidło, Kierownik studiów Doktoranckich, zwalnia ich w tym dniu z zajęć w godzinach 15.00-16.30

Z poważaniem,

Zarząd Samorządu Doktorantów UKSW