Konwersatoria z wykładowcami z Portugalii (Social media, Innovation and Public Communication)

W dniach 3-12 kwietnia 2017 r. przyjedzie  na  Wydział Nauk Humanistycznych z cyklem  wykładów    pt:  Innovation. Technology and Society(30h) Profesor Filipe Montagril z  ESCS – School of Communication and Media Studies, Lisbon, Portugal (Szkoła Komunikacji Społecznej i Studiów Medioznawczych Instytutu Politechnicznego w Lizbonie). Zachęca się  osoby zainteresowane problematyką nowych  mediów w przestrzeni społecznej,  problematyką nowych  form komunikacji  społecznej oraz zarządzania wiedzą do  zapisu  na wyżej  wymieniony   przedmiot.

W dniach 8-16 maja 2017 r. przyjedzie natomiast na  Wydział Nauk Humanistycznych z cyklem  wykładów  pt. Strategic Communication in Social Media(30 h) Profesor  Nuno Miguel de Silva Jorge. Ten przedmiot kierowany jest do  osób zainteresowanych problematyką nowych  mediów w przestrzeni społecznej  oraz problematyką nowych  form komunikacji.

Zaliczenie   każdego z tych przedmiotów  równoznaczne jest z  uzyskaniem  5 punktów ECTS oraz zaliczeniem obowiązkowego przedmiotu ogólnouniwersyteckiego. Zajęcia prowadzone będą popołudniami  i w godzinach wieczornych,  aby  nie kolidowały  z zajęciami  obligatoryjnymi.

Limit miejsc na każde z zajęć wynosi 35 osób.

Zapisy na zajęcia odbędą się poprzez system USOS lub pisemne podanie (podpisane przez koordynatora zajęć) złożone w Dziekanacie.

Zachęcam do udziału w zajęciach.

Kordynator wizyty

Dr Piotr Dejneka