Informacja dla VI roku

Student jest zobowiązany złożyć pracę dyplomową do ostatniego dnia zajęć dydaktycznych w danym roku akademickim. Dziekan na wniosek promotora lub studenta (wtedy wniosek musi posiadać poparcie promotora) może przesunąć termin złożenia pracy magisterskiej najpóźniej do dnia30 września br.

Dokumenty będą przyjmowane w sekretariacie od pn-śr w godz. 9.00-13.00od 22 maja 2017 roku.

Dokumentacja jaką należy złożyć przed dopuszczeniem do egzaminu magisterskiego:

• indeks i karta egzaminacyjna
  • trzy egzemplarze pracy dyplomowej w tym: dwa egzemplarze pracy jednostronnie drukowanej w twardej okładce (dla promotora i recenzenta), jedenegzemplarz pracy dwustronnie drukowanej w miękkiej okładce,
  • Drugą stronę (nienumerowaną) każdego egzemplarza pracy powinno stanowić oświadczenie studenta o samodzielnym pisaniu pracy podpisane przez autora i promotora pracy (druk do pobrania z systemu apd)
  • cztery zdjęcia formatu 4,5 x 6,5,
  • dowód opłaty za dyplom - 60 zł (opłata dokonywana na indywidualny rachunek studenta w USOS),
  • karta obiegowa (do pobrania w dziekanacie, wypełnioną kartę należy złożyć przed egzaminem),
  • wniosek o powołanie komisji egzaminacyjnej (wyznaczenie terminu egzaminu dyplomowego i recenzenta, z podpisem promotora),
  • karta pracy dyplomowej (druk do pobrania z systemu apd),
  • licencja (druk do pobrania z systemu apd),
  •  tezy na egzamin podpisane przez promotora (3 egzemplarze)
  • życiorys zawodowy
  • oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych absolwenta UKSW (druk do pobrania z usos.web);

Oświadczenie dotyczące przetwarzania danych osobowych absolwenta UKSW składane w Biurze Karier (druk do pobrania z usos.web -instrukcja)

Raport z badania pracy przez system antyplagiatowy - dostarcza promotor

Do wyboru:

•  informujemy studentów planujących złożyć wniosek o suplement w j. angielskim, że są zobowiązani przetłumaczyć życiorys zawodowy na j. angielski oraz tytuł pracy w języku angielskim w APD i otrzymać akceptację lektora UKSW lub biura tłumaczeń.
  • wniosek o odpis suplementu do dyplomu w jęz. angielskim
  • życiorys zawodowy do suplementu w jęz. angielskim
  • wniosek o odpis dyplomu w jęz. obcym z dodatkowym zdjęciem i opłatą 40 zł.
  • podanie o wpisanie uprawnień do nauczania religii w szkole (osoby po ukończeniu kursu z przygotowania katechetyczno-pedagogicznego) do suplementu

Pracę magisterską archiwizujemy nawww.apd.uksw.edu.pl