PRAKTYKI Z SUKCESEM

Praktyki z sukcesem” to projekt dedykowany Studentom Wydziału Teologicznego UKSW.

Do zgłoszenia się zapraszamy Studentki i Studentów 4 i 5 roku kierunku Teologia, 2 i 3 roku studiów I stopnia kierunku: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna (specjalność dziennikarstwo ogólne i  komunikacja medialno-kulturowa) oraz 2 roku studiów II stopnia kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna specjalność Komunikacja medialno-marketingowa.

Realizacja oferowanego stażu pozwoli:

• poprawić sytuację Uczestników na rynku pracy po zakończeniu kształcenia na WT,
  • poznać mechanizmy działania wybranych przedsiębiorstw,
  • zaliczyć OBOWIĄZKOWE praktyki,
  • zastosować zdobytą wiedzę w praktycznych sytuacjach zawodowych.

W ramach współpracy zostaną zapewnione:

• PŁATNE staże w ciekawych miejscach pracy,
  • zwrot kosztów dojazdu dla Studentów spoza Warszawy,
  • ubezpieczenie NNW,
  • wstępne szkolenie BHP,
  • podniesienie kompetencji interpersonalnych i kognitywnych oraz umiejętności pracy w grupie.

Rekrutacja trwa do 31 października 2017 r.

Zgłoszenia należy przesłać e-mailowo: sz.ciecko@uksw.edu.pl lub doręczyć osobiście w każdy wtorek w godz. 9.30-11 (sala 407) lub piątek w godz. 9.45-11.15 (sala 503, Nowy Budynek, Dewajtis 5)

Termin spotkania informacyjnego oraz wszelkie informacje będą zamieszczane na podstronie Projektu: http://teologia.uksw.edu.pl/pzs

Projekt finansowany przez
NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU