Konferencja naukowa "Jan Pawel II w Tajlandii" (7.12.2017)

Instytut Papieża Jana Pawła II oraz Katedra Misjologii Instytutu Dialogu Kultury i Religii WT UKSW

zapraszają na konferencję

Jan Paweł II w Tajlandii

pod honorowym patronatem Jego Magnificencji ks. prof. Stanisława Dziekońskiego,

Rektora UKSW

Miejsce: 7 grudnia 2017 r., UKSW, kampus przy ul. Dewajtis 5, sala 401

Wydział Teologiczny i Wydział Filozofii Chrześcijańskiej UKSW zapraszają na Ogólnopolską Konferencję Naukową "NAUKOWIEC I ŚWIADEK WIARY KSIĄDZ PROF. TADEUSZ DAJCZER (1931-2009)", która odbędzie się 13 grudnia 2017 r. (środa) w sali 116. Konferencja połączona jest z Promocją Księgi Pamiątkowej "Chrześcijaństwo wśród religii świata".

Sympozjum Naukowe "Brat Naszego Boga", Lublin (16.12.2017)

Lublin, Klasztor Ojców Bernardynów, ul. Willowa 15

Będzie to próba przeniknięcia człowieka. Sama postać jest ściśle historyczna. Niemniej pomiędzy samą postacią a próbą jej przeniknięcia przebiega pasmo dla historii niedostępne. W ogóle bowiem człowiek ma to do siebie, że niepodobna go wyczerpać historycznie. Pierwiastek pozahistoryczny w nim tkwi, owszem, leży u źródeł jego człowieczeństwa. Próba zaś przeniknięcia człowieka łączy się z sięganiem do tych źródeł.

K. Wojtyła, Brat naszego Boga, 1979

Projekt Praktyki z Sukcesem - dodatkowy termin rozmów kwalifikacyjnych

W związku z licznymi zapytaniami o zmianę terminu spotkania z Komisją Rekrutacyjną programu "Praktyki z sukcesem", Przewodniczący Komisji postanowił wyznaczyć trzeci termin rozmów na 1 grudnia (piątek) od godz. 15.00 w sali 227A (łącznik, poziom -1, Dewajtis).

Studenci, którzy chcieliby zmienić termin, proszeni są o zaanonsowanie tego mgr. Szymonowi K. Ciećko do wtorku, 28 listopada, za pośrednictwem poczty elektronicznej (sz.ciecko@uksw.edu.pl)

Konferencja naukowa: "Tożsamość i odnowa moralna w Kościele. Re-formacja 500 lat później" (28.11.2017 r.)

Katedra Teologii Ekumenicznej i Katedra Teologii Moralnej Fundamentalnej Wydziału Teologicznego UKSW zapraszają na konferencję naukową Tożsamość i odnowa moralna w Kościele. Re-formacja 500 lat później  -  Program

Międzynarodowa konferencja „By lepiej zrozumieć i przyjąć adhortację papieża Franciszka Amoris laetitia” (21.11.2017 r.)

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie i Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” zapraszają na konferencję międzynarodową „By lepiej zrozumieć i przyjąć adhortację papieża Franciszka Amoris laetitia”. Konferencja odbędzie się 21 listopada 2017 r., w auli 116 kampusu UKSW przy ul. Dewajtis 5, od godziny 10.00 do 16.00.

Plan

Konferencja naukowa "Teologiczne podstawy kultu Chrystusa jako Króla" (24.11.2017)

Instytut Teologii Systematycznej WT UKSW zaprasza na konferencję naukową "Teologiczne podstawy kultu Chrystusa jako Króla", która odbędzie się 24 listopada 2017 r., aula 116, godz. 9.00-16.15.

Pobierz program

Wymiar punktów za uczestnictwo - 0,25 ECTS