ZaQmaj Wolontariat! Od idei do działania!

Serdecznie zapraszamy na bliskie spotkania z wolontariatem!

Event "ZaQmaj Wolontariat! Od idei do działania! " rozpocznie się już 11.05. między 10 a 14 w holu głównym Audytorium Maximum

Tego dnia organizujemy stoiska z przedstawicielami różnych fundacji, stowarzyszeń i placówek zapraszających na WOLONTARIAT!

Podczas wydarzenia spotkasz:

• Uniwersytet Dzieci
  • Mazowiecką Wojewódzką Komendę OHP
  • White Star Foundation
  • AIESEC
  • Centrum Księdza Orione
  • Ochotników Warszawskich
  • Stowarzyszenie Wiosna
  • OPS Śródmieście
  • Ośrodek Wsparcia Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT
  • Mladiinfo

i innych, którzy zaproszą Cię do siebie na przygodę z wolontariatem.

Biuro Karier

Zmiana dyżuru Kierownika Studiów doktoranckich Ks. prof. dra hab. Janusza Kręcidły

Dyżur Kierownika Studiów Doktoranckich ks. prof. Janusza Kręcidły jest przeniesiony z wtorku 25.04 na środę 26.04, w godz. 11.30-13.00.

Centralny Wydruk–skanuj i drukuj na UKSW

Chcesz szybko wydrukować potrzebne Ci dokumenty? Masz przy sobie tylko telefon? Nic prostszego!

Od wtorku 18 kwietnia 2017 roku w obu kampusach UKSW można korzystać z 18 urządzeń wielofunkcyjnych, które są obsługiwane przez urządzenia mobilne. Każdy student, doktorant i pracownik uczelni, dzięki swojej komórce, może z dowolnego miejsca wysłać wybrany dokument i odebrać wydruk w dogodnym terminie. To zdecydowanie ułatwi naukę i pracę, a to wszystko dzięki nowoczesnemu sposobowi drukowania.

Koszt wydruku strony A4 dla studentów to zaledwie 12 groszy. Pełen cennik oraz instrukcję drukowania znajdziesz na stronie poświęconej centralnemu wydrukowi zobacz

Wesołego Alleluja

"Jest to ta noc,
która światłem ognistego słupa rozproszyła ciemności grzechu,
a teraz ta sama noc
uwalnia wszystkich wierzących w Chrystusa na całej ziemi
od zepsucia pogańskiego życia i od mroku grzechów,
do łaski przywraca i gromadzi w społeczności świętych.

Tej właśnie nocy Chrystus, skruszywszy więzy śmierci,
jako Zwycięzca wyszedł z otchłani.
Nic by nam przecież nie przyszło z daru życia,
gdybyśmy nie zostali odkupieni".
(Orędzie wielkanocne)

Składam serdeczne życzenia radości z triumfu Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Pan, który przeszedł przez bramę śmierci, by nas przez nią przeprowadzić, pomoże nam w znalezieniu smaku prawdziwego życia, życia dla innych.

Ks. prof. dr hab. Piotr Tomasik

Dziekan Wydziału Teologicznego

Rekrutacja uzupełniająca na studia i praktyki w programie Erasmus+

W terminie 12.04-13.05.2017 r. otwarta jest rejestracja uzupełniająca on-line kandydatów na wyjazd na studia i praktyki za granicą w programie Erasmus+. Należy postarać się m.in. o opinię opiekuna roku, którą powinien on wystawić do dnia 13.05.2017 r. w systemie USOSweb.
Praktyki i staże zagraniczne realizować można także w terminie 12 miesięcy od ukończenia studiów, pod warunkiem przejścia rekrutacji jeszcze w czasie studiów (przed obroną).
Więcej informacji na stronie

Siódma rocznica katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem-zaproszenie do uczczenia pamięci zmarłych

Ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński, Rektor UKSW, zaprasza całą społeczność akademicką do udziału w obchodach siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej, aby uczcić pamięć tragicznie zmarłych, a w sposób szczególny Ks. prof. dr. hab. Ryszarda Rumianka, Rektora UKSW w latach 2005 – 2010 i osób związanych z naszą uczelnią:

FENIKS w kategorii "sztuka" dla ks. prof. dra hab. Witolda Kaweckiego

Podczas 23. Targów Wydawców Katolickich wręczono nagrody FENIKS 2017.

Ks. prof. dr hab. Witold Kawecki otrzymał nagrodę  za książkę „Sztuka polska a Kościół dzisiaj. Analiza sztuki sakralnej w perspektywie Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski”, wydaną przez Narodowe Centrum Kultury.

Serdecznie gratulujemy!

VI Konferencja Służby Zdrowia "Ból i cierpienie - ognisko światła i ciemności. Zaburzenia psychiczne" (22.04.2017 r.)

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, Wydział Teologiczny UKSW, Koło Naukowe Teologów UKSW, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów Wydziałów Medycznych UJ, Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich, Oddział Ziemi Radomskiej, Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Franciszka Czubalskiego w Przysusze, Okręgowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Radomiu  uprzejmie zapraszają na VI Konferencję Służby Zdrowia

"Ból i cierpienie - ognisko światła i ciemności. Zaburzenia psychiczne"

która odbędzie się 22 kwietnia  2017 roku, Aula Jana Pawła II , ul. Dewajtis 5

Pobierz program