ZAPROSZENIE NR 6a do składania ofert w na usługę opracowania i przeprowadzenia szkolenia w zakresie produkcje multimedialne, informacyjne oraz zarządzanie eventem dla uczestników projektu ?Absolwent z kompetencjami

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zaprasza do składania ofert w na usługę opracowania i przeprowadzenia szkolenia w zakresie produkcje multimedialne, informacyjne oraz zarządzanie eventem dla uczestników projektu ?Absolwent z kompetencjami?, których celem jest podnoszenie kompetencji zawodowych uczestników (liczba godzin kursu 12 godzin x 3 grupy) w miesiącu czerwiec 2015 r.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ofertę należy przesłać na adres e-mail: absolwentwt@uksw.edu.pl  w terminie do dnia 22.06.2015 do godz. 9.00.

Treść zaproszenia do składania ofert: POBIERZ
Formularz cenowy: POBIERZ