Informacja dla VI roku

Studenci studiów drugiego stopnia oraz jednolitych magisterskich sa zobowiązani  złożyć pracę dyplomową do dnia 15 lipca 2020 roku.

Zarządzenie nr 37/2020  JM Rektora UKSW z dnia 28 maja 2020roku.

Egzaminy dyplomowe  bedą przeprowadzone w formie zdalnej na platformie MS Teams. Informacje o  złożeniu  prac dyplomowych zostaną uaktualnione w momencie pojawienia się Zarządzenia JM Rektora UKSW w Warszawie.

Nowe ząłaczniki do wniosku o egzamin dyplomowy - pobierz

Wniosek o przeprowadzenie egzaminu dyplomowego - pobierz

Aby zostać dopuszczonym do egzaminu dyplomowego  należy:

1) posiadać zaliczenia z wszystkich przedmiotów w systemie USOS.

Osoby, które odbywały  podczas studiów praktyki w ramach modułu przygotowania pedagogicznego do nauczania religii powinny złożyc podanie o wpisanie praktyk oraz  uprawnień do suplementu.

2) uzupełnić w APD streszczenie pracy oraz  wpisać słowa kluczowe

3) wgrać do APD odpowiednio nazwany plik z pracą (nazwa pliku: WT-numer indeksu-MGR.PDF, np. WT-12345-MGR.PDF )

4) po zatwierdzeniu pracy w APD przez promotora wypełnić i podpisać:
   - wniosek o przeprowadzenie egzaminu dyplomowego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz oświadczenie o autorstwie pracy - pobierz
   - osiągnięcia indywidualne uzyskane w trakcie studiów w UKSW - życiorys zawodowy - pobierz
   - kartę pracy dyplomowej - do pobrania z APD
   - wniosek o powołanie komisji - do pobrania z APD

5) przesłać do dziekanatu skany ww dokumentów

6) przesłać do dziekanatu pocztą pracę dyplomową dwustronnie drukowaną w miękkiej okładce wraz z oryginałami ww dokumentów

7) wypełnić elektroniczną kartę obiegową - zostanie uruchomiona po złożeniu wniosku o przeprowadzenie egzaminu dyplomowego

8) dokonać opłaty za dyplom - 60 zł na indywidualny numer rachunku bankowego z USOS

Raport z badania pracy przez system antyplagiatowy - dostarcza promotor

5 tez na egzamin dyplomowy - dostarcza promotor

Do wyboru:

•  informujemy studentów planujących złożyć wniosek o suplement w j. angielskim, że są zobowiązani przetłumaczyć życiorys zawodowy na j. angielski i otrzymać akceptację lektora UKSW lub biura tłumaczeń.
  • wniosek o odpis suplementu do dyplomu w jęz. angielskim - pobierz
  • wniosek o odpis dyplomu w jęz. obcym z opłatą 40 zł. - pobierz
  • podanie o wpisanie uprawnień do nauczania religii w szkole (ukończeniu przygotowania katechetyczno-pedagogicznego) do suplementu zaopiniowane przez Pełnomocnika Dziekana ds. praktyk - pobierz

Pracę dyplomową archiwizujemy na www.apd.uksw.edu.pl

instrukcja archiwizacji pracy dyplomowej (kod Wydziału Teologicznego - WT)

Dziekan na wniosek promotora lub studenta  (wniosek musi zawierać opinię promotora o stanie zaawansowania pracy) może przesunąć termin złożenia pracy dyplomowej najpóźniej do dnia 30 września.

Wniosek - pobierz

Egzamin dyplomowy odbywa się w terminie nie krótszym niż 7 od daty złożenia wniosku o przeprowadzenie egzaminu dyplomowego.

............................................................................................................................................................................