Słuchacze  PST:
Szanowni Państwo, z uwagi na rosnącą liczbę zakażeń COVID-19 i związane z tym obawy wyrażane przez niektórych z Państwa odnośnie do zjazdu stacjonarnego, podjęłam decyzję o przeprowadzeniu dla Państwa zajęć w dniach 4-5 grudnia w sposób zdalny. Jednocześnie chcę podkreslić, iż moja decyzja dotyczy PST, zaś studenci teologii niestacjonarnej będą mieli zajęcia w siedzibie UKSW. Oznacza to, iż wykładowcy będą prowadzić wykłady hybrydowo - transmitować wykład prowadzony na uczelni. Z tego względu wykłady te mogą nieco różnić się od znanych Państwu z ostatniego zjazdu, który był w całości zaplanowany on-line, zatem wszyscy uczestnicy korzystali z MS Teams. Jednocześnie informuję, iż zjazd modułu C - pedagogicznego planowany jako stacjonarny odbędzie się w formie przewidzianej w planie, o ile nie pojawią się do tego czasu odgórne zarządzenia uczelniane czy ministerialne.
dr Aneta Rayzacher-Majewska
Kierownik Studiów