Projekt „Perspektywa dla doktoranta” – rekrutacja dodatkowa

Szanowni doktoranci, ogłaszamy dodatkową rekrutację do projektu „Perspektywa dla doktoranta”!

Zgłoszenia należy doręczyć osobiście do dnia 05.10 w Sekretariacie Studiów Doktoranckich Stacjonarnych (p.44) w godz. 9:00-13:00. Doktoranci zobowiązani są złożyć następujące dokumenty:

·         życiorys

·         zaświadczenie z sekretariatu o zaliczeniu poprzedniego roku studiów (odpowiednio I lub II) wraz ze średnią ocen

·         pozytywna opinia opiekuna naukowego odnośnie postępów w pracy naukowo badawczej

·         wykaz dotychczasowych osiągnięć naukowych (wraz z ich potwierdzeniem)

·         wstępną koncepcję pracy doktorskiej (max. 2 str.)

Termin rozmowy kwalifikacyjnej zostanie podany w innym terminie.

„Perspektywa dla doktoranta” do projekt dedykowany uczestnikom studiów doktoranckich na UKSW, którego celem jest zwiększenie jakości i efektywności kształcenia na studiach doktoranckich.

Zapraszamy do udziału w projekcie osoby w wieku 24-35 lat, które w dniu rozpoczęcia się projektu, czyli 01.10.2018 będą znajdować się na II lub III roku studiów dziennych doktoranckich na UKSW.

W ramach projektu doktoranci będą uczestniczyć w:

- cyklu zajęć wykładowo-warsztatowych podnoszących kompetencję i wiedzę uczestników

- szkole letniej w zagranicznym ośrodku uniwersyteckim

- aktywnej współpracy z jednostkami naukowymi (innymi poza UKSW) lub przedsiębiorstwami

- stypendium projektowym.

Program projektu ma na celu:

- podniesienie kompetencji i umiejętności doktorantów przede wszystkim o elementy praktyczne

- wprowadzenie elementów interdyscyplinarnych

- przygotowanie do podjęcia zatrudnienia w jednostkach naukowych

- wzmocnienie relacji nauki z biznesem

- realizowanie badań zgodnych z kierunkiem rozwoju uczelni lub jednostki naukowej lub własnych pomysłów badawczych doktoranta.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!

Projekt finansowany przez

NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU

Program Edukacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju