Informacja dotycząca dodatkowych terminów szkoleń w zakresie bhp dla Doktorantów

Dodatkowe szkolenia w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla Doktorantów odbędą się w następujących terminach:

1 termin - 07.12.2018 (piątek), godz. 16.45, ul. Dewajtis 5, Nowy Budynek, sala nr 116;

2 termin -12.12.2018 (środa),godz. 16.45, ul. Wóycickiego 1/3, Budynek nr 24, sala nr 008.

• Powyższa informacja dotyczy wyłącznie Doktorantów, którzy w bieżącym roku akademickim (2018/2019) NIE UCZESTNIVCZYLI w szkoleniu w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Czas szkolenia wynosi 4 godziny lekcyjne.
  • UWAGA Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy jest SZKOLENIEM OBOWIĄZKOWYM, zaś jego ukończenie jest JEDNYM z WARUNKÓW ZALICZENIA ROKU STUDIÓW. Oznacza to, że jeśli ktoś z Państwa nie uczestniczył jeszcze w szkoleniu zorganizowanym w naszym Uniwersytecie, zobowiązany jest do bardzo poważnego potraktowania sprawy i przybycia na szkolenie w jednym z powyższych terminów (terminy są do wyboru, Inspektor BHP nie prowadzi zapisów).