Pracownicy naszego Wydziału weszli w skład zespołów doradczych do spraw wykazów czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

Zgodnie z  Zarządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 25 stycznia 2019 r. zostały powołane zespoły doradcze do spraw wykazów czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych dla poszczególnych dyscyplin naukowych.

Pracownicy naszego Wydziału weszli w skład następujących zespołów:

• dla dyscypliny naukowej nauki o kulturze i religiiProf. UKSW dr hab. Katarzyna Flader-Rzeszowska,

• dla dyscypliny naukowej nauki o komunikacji społecznej i mediach – Prof. UKSW dr hab. Monika Przybysz,
  • dla dyscypliny naukowej nauki teologiczneKs. prof. UKSW dr hab. Bartosz Adamczewski, Ks. prof. dr hab. Ignacy Bokwa.

Serdecznie gratulujemy!

Tekst Zarządzenia