VIII Konferencja Ochrony Zdrowia BÓL I CIERPIENIE - OGNISKO ŚWIATŁA I CIEMNOŚCI "Niepełnosprawność i kalectwo" (30.03.2019)

Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie, Wydział Teologiczny UKSW wraz z współorganizatorami zapraszają na VIII Konferencję Ochrony Zdrowia BÓL I CIERPIENIE - OGNISKO ŚWIATŁA I CIEMNOŚCI "Niepełnosprawność i kalectwo", która odbędzie się 30 marca 2019 r. w Auli Jana Pawła II, godz. 10.00.

Pobierz program

Sesja plakatowa

Współorganizatorzy:

Koło Naukowe Teologów UKSW, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów Wydziałów Medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy Polskich, Oddział Ziemi Radomskiej, Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. Franciszka Czubalskiego w Przysusze, Okręgowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Radomiu