Logowanie - Platforma Moodle

UWAGA!

"Od 11 marca zajęcia na terenie Uczelni zostały odwołane. Mają się one odbywać metodą zdalną, w szczególności z wykorzystaniem platformy Moodle.

Aby zalogować się na Platformie należy wejść na stronę e.uksw.edu.pl

Zostaniemy przekierowani do strony  Centalnego Serwera uwierzytelniania, a następnie logujemy się danymi do Usosweba

Przy pierwszym logowaniu zostaniemy poproszeni o uzupełnienie danych profilowych  ( adres mailowy i miejscowość) dane te należy zapisać i przejść do zakładki KOKPIT

Pobierz informację

*** uprzejmie informujemy, że wczoraj MNISW podpisał rozporządzenie przedłużające ELS

/ Elektroniczne Legitymacje Studenckie/ , których ważność została potwierdzona w pierwszym semestrze  roku akdemickiego  2019/2020,   zachowują ważność  do dnia 31 maja 2020 roku bez konieczności potwierdzenia  ich ważności oraz umieszczenie hologramu!