Dzień organizacyjny WT 01.10.2020 r. (czwartek)

Aula Jana Pawła II

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!

Spotkanie studentów pierwszego roku z Prodziekanem ds. studiów stacjonarnych oraz przedstawicielami Samorządu Studentów:

godz. 9:00 – 10:30 – studenci kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, specjalność dziennikarstwo ogólne, których nazwiska rozpoczynają się na litery w zakresie: A - R

godz. 11:00 – 12:30 - studenci kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, specjalność dziennikarstwo ogólne, których nazwiska rozpoczynają się na litery w zakresie: S – Ż; oraz studenci kierunku teologia, specjalności: coaching i mediacje społeczne, specjalność nauczycielsko-katechetyczna, teologia ogólna.

godz. 13:00 – 14:30 – studenci kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, specjalność komunikacja medialno-kulturowa (studia I stopnia), kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna, specjalność komunikacja medialno-marketingowa (studia II stopnia) oraz Specjalistycznych Studiów Teologicznych.

W dniu 01.10.2020 r. studenci pierwszego roku nie mają zajęć!

Studenci pierwszego roku studiów jednolitych magisterskich na kierunku teologia (coaching i mediacje społeczne, specjalność nauczycielsko-katechetyczna, teologia ogólna) rozpoczynają zajęcia od dnia 15.10.2020 r.