Nieobecności studentów, którzy decyzją Rektora rozpoczynają studia od 15.10.2020 są do tego dnia usprawiedliwione- informacja Prodziekana

Szanowni Państwo, odpowiadając na pytania studentów pragnę poinformować, że nieobecności studentów, którzy decyzją Rektora rozpoczynają studia od 15.10.2020 są do tego dnia usprawiedliwione. Zatem wszystkie nieobecności do tego dnia są usprawiedliwione.

Pragnę również poinformować, że do 15.10.2020 r. są usprawiedliwione wszystkie nieobecności studentów, którzy zostali przyjęci w rekrutacji dodatkowej: studenci I stopnia (komunikacja medialno-kulturowa), studenci II stopnia (komunikacja medialno-marketingowa) oraz studenci specjalistycznych studiów teologicznych.

Ks. Jarosław A. Sobkowiak, prodziekan WT