Wirtualne Targi Pracy na UKSW

Biuro Karier UKSW w ramach prowadzonego projektu pn. Wiem, potrafię, działam. Profesjonalizacja usług Centrum Szkoleń i Doradztwa Zawodowego UKSW (POWR.03.01.00-00-B056/17) w dniu 14 KWIETNIA 2021 r. organizuje Wirtualne Targi Pracy dla studentów UKSW pn. Dzień Pracodawcy na specjalnie dedykowanej stronie internetowej dzienpracodawcy.uksw.edu.pl Będzie to okazja dla studentów i absolwentów do zapoznania się z ciekawą ofertą wielu pracodawców oraz wzięcia udziału w tzw. Recriutment date , czyli nieformalnych spotkaniach rekrutacyjnych na platformach komunikacyjnych Zoom lub MSTeams. Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w spotkaniach z pracodawcami. Na spotkania studenci mogą zapisać się poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia w zakładce DLA STUDENTÓW. Zapisy ruszają od 30 marca i potrwają do 7 kwietnia.

Więcej informacji na stronie  https://bk.uksw.edu.pl/node/2545 lub dzienpracodawcy.uksw.edu.pl