Tydzień Jakości Kształcenia (18-22.10.2021)

zapraszamy do udziału w II Tygodniu Jakości Kształcenia w UKSW (18-22 października 2021 r.).

Wydarzenie w formie spotkań stacjonarnych oraz on-line będzie okazją do udziału w warsztatach, wykładach, panelach dyskusyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się PROGRAMEM

Liczymy, że uda nam się zaaranżować przestrzeń dialogu i wymiany doświadczeń, która na progu nowego roku akademickiego zainspiruje do śmiałego mierzenia się z nowymi wyzwaniami.

Oferta TJK skierowana jest do pracowników naukowo-dydaktycznych i administracyjnych oraz studentów i doktorantów.

Zapisy prowadzone są zgodnie z kolejnością poprzez formularz rejestracyjny:

Siła Uniwersytetu tkwi we wspólnocie!

Dzielmy się dobrem, które posiadamy. Ubogacajmy się wzajemnie poprzez wymianę myśli, doświadczeń, rozmowę.

Uniwersytet wspiera się na dwóch filarach: nauce i dydaktyce, które powinny ze sobą dyskutować i wzajemnie się inspirować, by służyć środowisku akademickiemu i całemu społeczeństwu.

Agnieszka Wasilewska

Kierownik