Rozmowa kwalifikacyjna do projektu "Perspektywa dla doktoranta"

Rozmowa odbędzie się 21 września 2018 r. w sali 46 o godz. 13.00.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Perspektywa dla doktoranta”

Szanowni Doktoranci, serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Perspektywa dla doktoranta”!

„Perspektywa dla doktoranta” to projekt dedykowany uczestnikom studiów doktoranckich na UKSW, którego celem jest zwiększenie jakości i efektywności kształcenia na studiach doktoranckich.

Zapraszamy do udziału w projekcie osoby w wieku 24-35 lat, które w dniu rozpoczęcia się projektu, czyli 01.10.2018 będą znajdować się na II lub III roku studiów dziennych doktoranckich na UKSW.

W ramach projektu doktoranci będą uczestniczyć w:

- cyklu zajęć wykładowo-warsztatowych podnoszących kompetencję i wiedzę uczestników

- szkole letniej w zagranicznym ośrodku uniwersyteckim

- aktywnej współpracy z jednostkami naukowymi (innymi poza UKSW) lub przedsiębiorstwami

- stypendium projektowym.

Program projektu ma na celu:

- podniesienie kompetencji i umiejętności doktorantów przede wszystkim o elementy praktyczne

- wprowadzenie elementów interdyscyplinarnych

- przygotowanie do podjęcia zatrudnienia w jednostkach naukowych

- wzmocnienie relacji nauki z biznesem

- realizowanie badań zgodnych z kierunkiem rozwoju uczelni lub jednostki naukowej lub własnych pomysłów badawczych doktoranta.

Zgłoszenia należy doręczyć osobiście do dn.20.09 w Sekretariacie Studiów Doktoranckich Stacjonarnych (p.48) w godz. 9:00-13:00. Doktoranci zobowiązani są złożyć następujące dokumenty:

·         życiorys

·         zaświadczenie z sekretariatu o zaliczeniu poprzedniego roku studiów (odpowiednio I lub II) wraz ze średnią ocen

·         pozytywna opinia opiekuna naukowego odnośnie postępów w pracy naukowo badawczej

·         wykaz dotychczasowych osiągnięć naukowych (wraz z ich potwierdzeniem)

·         wstępną koncepcję pracy doktorskiej (max. 2 str.)

Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się 21.09 na kampusie przy ul. Dewajtis. Sala zostanie podana w najbliższym czasie.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt finansowany przez

NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU

Program Edukacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju

3.2. Studia doktoranckie

Zebranie ogólne pracowników i Rada Wydziału Teologicznego (28.09.2018, godz. 10.00)

Szanowni Pracownicy Wydziału Teologicznego

Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Rady Wydziału Teologicznego  w dniu 28 września 2018 roku (Aula Jana Pawła II):

godz. 10.00 (zebranie ogólne wszystkich pracowników naukowo dydaktycznych i dydaktycznych WT)

po zebraniu ogólnym

- posiedzenie Rady Wydziału Teologicznego (dotyczy stałych członków Rady Wydziału)

- II część naukowa - (wszyscy samodzielni pracownicy WT)

Zmarła śp. Pelagia Sobkowiak, Mama ks. dra Jarosława Sobkowiaka, Prodziekana Wydziału Teologicznego ds. finansów i studiów stacjonarnych

W dniu 22 sierpnia 2018 roku, w wieku 88 lat, zmarła śp. Pelagia Sobkowiak, Mama ks. dra Jarosława Sobkowiaka, Prodziekana Wydziału Teologicznego ds. finansów i studiów stacjonarnych.

Społeczność Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Kardynała  Stefana Wyszyńskiego składa Księdzu Dziekanowi wyrazy współczucia i obiecuje pamięć w modlitwie o Zmarłej.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się we wtorek 28 sierpnia 2018 roku o godz. 14.00 w parafii pw. Ducha Świętego w Tychach

Zmarła śp. Maria Sztuk - Mama ks. dra Dariusza Sztuka

W dniu 20 sierpnia 2018 roku, w wieku 76 lat, zmarła śp. Maria Sztuk, Mama ks. dra Dariusza Sztuka.

Społeczność Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Kardynała  Stefana Wyszyńskiego składa Księdzu wyrazy współczucia i obiecuje pamięć w modlitwie o Zmarłej.

Pogrzeb śp. Marii odbędzie się w piątek, 24 sierpnia 2018 r.  w Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych w Rumi: 11.30 różaniec, 12.00 Msza Święta.

Dziekan i Rada Wydziału Teologicznego UKSW

Mgr lic. Mateusz Krawczyk - doktorant teologii biblijnej WT - otrzymał grant z NCNu

Miło nam poinformować, że mgr lic. Mateusz Krawczyk - doktorant teologii biblijnej WT UKSW - otrzymał grant NCN za projekt „Hipoteza zależności hipertekstualnej Listu do Rzymian od Księgi Mądrości". Serdecznie gratulujemy!

Zmarła mama ks. dra hab. Norberta Mojżyna - śp. Sylwia

W dniu 13 lipca 2018 roku, w wieku 80 lat, zmarła śp. Sylwia Mojżyn, Mama ks. dra hab. Norberta Mojżyna.

Pogrzeb śp. Sylwii odbędzie się we wtorek, 17 lipca 2018 r., o godz. 11.00, w Parafii Wniebowzięcia NMP w Siemiatyczach

Subskrybuje zawartość