Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej dot. wyboru kandydatów na członków Senatu spośród samodzielnych pracowników

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Teologicznego zwołała zebranie wyborcze, celem wyboru członków senatu spośród nauczycieli akademickich będących profesorami lub profesorami UKSW, na dzień 24 czerwca 2020 r.

Zgodnie z § 31 ust. 1 Załącznika Nr 2 Ordynacja Wyborcza do Statutu UKSW: "Prawo zgłaszania kandydatów do senatu ma każdy członek wspólnoty Uniwersytetu". Kandydatów na senatorów UKSW można zgłaszać na adres e.zaczek@uksw.edu.pl do dnia 23.06.2020 r.

Komunikat Wydziałowej Komisji Wyborczej dot. wyboru kandydatów na członków Senatu spośród niesamodzielnych pracowników

Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Teologicznego zwołała zebranie wyborcze, celem wyboru kandydatów na członków senatu spośród nauczycieli akademickich niebędących profesorami lub profesorami UKSW, na dzień 23 czerwca 2020 r.

Zgodnie z § 31 ust. 1 Załącznika Nr 2 Ordynacja Wyborcza do Statutu UKSW: "Prawo zgłaszania kandydatów do senatu ma każdy członek wspólnoty Uniwersytetu". Kandydatów na senatorów UKSW można zgłaszać na adres e.zaczek@uksw.edu.pl do dnia 22.06.2020 r.

Posiedzenie Rady Wydziału Teologicznego i Rady Dyscypliny Nauk Teologicznych odbędzie sie 22 czerwca 2020 r. w sposób zdalny

Posiedzenie Rady Wydziału Teologicznego - godz. 11.00

Posiedzenie Rady Dyscypliny Nauk Teologicznych - godz. 13.00

Nie będzie ogólnego zebrania pracowników WT.

Posiedzenia odbędą się na MTeams.

Programy do pobrania:

Dyżur Prodziekana ks. dr J. Sobkowiaka

Gabinet wirtualny na MS Teams:

23.06.2020 r. (wtorek) godz. 12:00 - 12:30

25.06.2020 r. (czwartek) godz. 12:00 - 12:30

kod dostępu: n609ze3

Zmarła śp. Aniela Różańska - Mama ks. prof. dra hab. Jarosława Różańskiego, Prodziekana ds. współpracy międzynarodowej i studiów niestacjonarnych

Z bólem informujemy, że 4 czerwca 2020 r. zmarła w wieku 95 lat Mama ks. prof. dr. hab. Jarosława Różańskiego, śp. Aniela Różańska z domu Niećko. Msza Święta pogrzebowa będzie odprawiona 8 czerwca (poniedziałek) 2020 r. o godz. 12.00 w kościele pw. Chrystusa Króla w Biłgoraju, ul. Polna 32. Po Mszy Świętej nastąpi odprowadzenie na cmentarz przy ul. Krzeszowskiej parafia pw. św. Marii Magdaleny). Różaniec w intencji śp. Anieli 8 czerwca o godz. 11.30 w kościele pw. Chrystusa Króla, przed Mszą Świętą.

Dziekan i Rada Wydziału Teologicznego UKSW składają  ks. prof. dr. hab. Jarosławowi Różańskiemu wyrazy współczucia z powodu śmierci Mamy i zapewniają o modlitwie za Zmarłą.

Spotkanie z Prodziekanem dot. egzaminów dyplomowych

W dniu 01.06.2020 r. (poniedziałek) o godz 14:00 w sposób zdalny odbędzie się spotkanie Prodziekana ds. studiów stacjonarnych ks. dr Jarosława Sobkowiaka z promotorami, recenzentami oraz studentami ostatnich roczników.

Podczas spotkania zostaną przedstawione informacje dotyczące składania prac oraz egzaminów dyplomowych.

Spotkanie odbędzie się na MSTeams.

Nowi elektorzy UKSW

W dniu 13 maja 2020 roku zebrania nauczycieli akademickich Wydziału Teologicznego UKSW wybrały następujące osoby do Kolegium Elektorów UKSW:

ks. prof. UKSW dr hab. Bartosz Adamczewski
ks. prof. UKSW dr hab. Grzegorz Bartosik
ks. prof. UKSW dr hab. Waldemar Cisło
prof. UKSW dr hab. Grzegorz Łęcicki
ks. dr Jarosław A. Sobkowiak
ks. prof. dr hab. Piotr Tomasik
ks. prof. UKSW dr hab. Tomasz Wielebski

Życzenia Wielkanocne 2020

Kościół pragnie, abyśmy zmartwychwstali, tak jak Chrystus zmartwychwstał. Ale do zmartwychwstania ducha prowadzi jedna tylko droga: przez poznanie własnej niedoli, przez   wyjście z krainy śmierci, z niewoli grzechu, przez żal doskonały, pokutę i zadośćuczynienie, przez modlitwę i świętą gorliwość w zdobywaniu cnót.

Stefan Kardynał Wyszyński

Pan Jezus wziął na Siebie nasze słabości, a w Jego ranach jest nasze zdrowie. On trzeciego dnia zmartwychwstał i otworzył nam drogę do Nieba.

Składamy serdeczne życzenia Bożej Opieki, zdrowia i błogosławieństwa na każdy dzień, którym nas obdarzy Zwycięski Pan Życia, Jezus Chrystus Zmartwychwstały.

Kolegium Dziekańskie Wydziału Teologicznego UKSW

Kształcenie na UKSW - informacja

W imieniu Pani Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia prof. UKSW dr hab. Anny Fidelus, pragniemy przekazać następujące informacje:

1. W zakładce: Kształcenie na UKSW znajdują się ważne informacje w  zakresie kształcenia, instrukcje zdalnego kształcenia;
2. W zakładce: Zdalne nauczanie - dobre praktyki - umieszczamy  doświadczenia naszych Dydaktyków, wykorzystujących różne formy zdalnego  kształcenia. Bardzo proszę o dzielenie się swoimi doświadczeniami.
Materiały proszę przesyłać do Pani Kierownik Beaty Karpiuk;
3. W zakładce  FaQ dla studentów zamieszczamy pytania najczęściej zadawane przez Studentów i odpowiedzi udzielane na nie;
4. Została powołana - w zmienionym składzie - komisja ds. pomocy  materialnej (skład Komisji zasilili Pracownicy DPM);
5. Podjęto prace nad rozwiązaniem praktyk studenckich studentów ostatnich semestrów studiów.O wszelkich ustaleniach studenci będą na bieżąco informowani - proszę śledzić zakładkę BIURO KARIER
6. Forma egzaminów i egzaminów dyplomowych pozostaje jeszcze sprawą otwartą, uzależnioną od przebiegu pandemii.
Subskrybuje zawartość