Zebranie ogólne pracowników i Rada Wydziału Teologicznego (25.06.2018)

Szanowni Pracownicy Wydziału Teologicznego

Serdecznie zapraszamy na posiedzenie Rady Wydziału Teologicznego  w dniu 25 czerwca 2018 roku (Aula Jana Pawła II):

godz. 10.00 (zebranie ogólne wszystkich pracowników naukowo dydaktycznych i dydaktycznych WT)

po zebraniu ogólnym

- posiedzenie Rady Wydziału Teologicznego (dotyczy stałych członków Rady Wydziału)

- II część naukowa - (wszyscy samodzielni pracownicy WT)

Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu teologii oraz nauk o rodzinie

Fundacja Pro Futuro Theologiae, działająca przy Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, ogłasza konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu teologii oraz nauk o rodzinie. Fundacja ufundowała „Nagrodę im. Ks. Franciszka Sawickiego” za trzy najlepiej ocenione przez Komisję konkursową prace.

Konkurs organizowany był po raz pierwszy w roku akademickim 20L4/2015 na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W ll edycji konkursu mogą wziąć udział autorzy prac magisterskich z zakresu teologii oraz nauk o rodzinie napisanych w języku polskim obronionych na uczelniach na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w roku akademickim 2017/2018. Szczegółowy regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy zostały zamieszczone na stronie Fundacji: http://www.pft.umk.pl

Fundacja Pro Futuro Theologiae rozpoczęła działalność w listopadzie 2o14 r. Jej celem jest między innymi inicjowanie badań naukowych z zakresu teologii, nauk o rodzinie, filozofii, historii Kościoła oraz innych dyscyplin związanych z misją Wydziału Teologicznego UMK w Toruniu. Proponowany przez Fundację Konkurs jest również znakomitą okazją do integrowania środowisk teologicznych W Polsce tak, by prowadzone W poszczególnych środowiskach badania mogły stać się jeszcze lepiej wzajemnie znane.

Rregulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne sa na stronie internetowej: http://www.pft.umk.pl/konkurs-na-najlepsza-prace-magisterska-z-zakresu-t...

Konferencja naukowa "Jan Paweł II w Senealu" (15.06.2018)

Instytut Papieża Jana Pawła II w Warszawie, Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UAM, Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UW, Katedra Misjologii (WT UKSW), Fundacja Harambi serdecznie zapraszają na międzynarodową konferencję naukową "Jan Paweł II w Senegalu", która odbędzie się 15 czerwca 2018 r. (piątek) w godz. 11.30-16.30.

Pobierz program

Międzynarodowa audiokonferencja patrystyczna pt. Myśl teologiczna św. Marka Eremity (V w.)-20.06.2018 r.

Katedra Teologii Patrystycznej Wydziału Teologicznego UKSW zaprasza na międzynarodową audiokonferencję patrystyczną pt. Myśl teologiczna św. Marka Eremity (V w.), która odbędzie się w studio radiowym UKSW na Dewajtis 5 w dn. 20 czerwca b. r. Można w niej uczestniczyć przez Internet: http://radio.uksw.edu.pl/

Archiwalne nagranie zostanie udostępnione na stronie katedry.

Szczegóły - pobierz plan

Miesięcznik "Trip" - utworzony przez studentów dziennikarstwa pod kierunkiem dr Mileny Kindziuk. Zapraszamy do lektury.

Ukazał się miesięcznik "Trip" - utworzony przez studentów dziennikarstwa pod kierunkiem dr Mileny Kindziuk (w ramach zajęć: warsztaty wydawniczo-redakcyjne). W pierwszym numerze m.in: Naczelnik Państwa Polskiego w podróży dookoła świata; Białoruś, Litwa i Ukraina tracą niepodległość, czyli zmiana granic w Europie; Podróż papieża do Rosji - początek nowego rozdziału w historii. Wszystko widziane z perspektywy roku 2030. Zapraszamy do lektury!

Bezpłatne warsztaty pt. "AdWords: jak skutecznie reklamować się w internecie?" (06.06.2018)

Koło Naukowe Studentów i Doktorantów Public Relations w Social Media zaprasza na bezpłatne warsztaty pt. "AdWords: jak skutecznie reklamować się w internecie?", które poprowadzi Marek Tarasiuk - certyfikowany specjalista AdWords.

PODCZAS WYDARZENIA UCZESTNICY DOWIEDZĄ SIĘ:

- kiedy warto zdecydować się na AdWords?

- jak określić cel, grupę docelową i budżet?

- jak odpowiednio dobierać słowa kluczowe?

- jak napisać dobrą reklamę tekstową?

- jak wejść na wyższy poziom wyszukiwarki?

- jak działają AdWords poza wyszukiwarką?

- jak mierzyć skuteczność reklam?

KIEDY: 6 czerwca 2018 (środa), godz. 18.30

GDZIE: UKSW w Warszawie, ul. Dewajtis 5, sala 313

Zapraszamy!

Link do wydarzenia na Facebooku:

VIII Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa "Osoby starsze w rodzinie" (06.06.2018)

Serdecznie zapraszamy na VIII Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Naukową  "Osoby starsze w rodzinie", która odbędzie się 06 czerwca 2018 roku, ul. Dewajtis 5, w godz. 9.00-15.00, sala 116.

Pobierz program

Zmarła mama ks. prof. dra hab. Krzysztofa Bardskieo - śp. Xenia

W dniu 26 maja 2018 roku zmarła śp. Xenia Bardska, Mama ks. prof. Krzysztofa Bardskiego. Społeczność Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Kardynała  Stefana Wyszyńskiego składa Księdzu Profesorowi wyrazy współczucia i obiecuje pamięć w modlitwie o Zmarłej.

Pogrzeb śp. Xeni odbędzie się we wtorek, 5 czerwca 2018 r., o godz. 11.30, w kościele św. Piotra i Pawła w Pyrach.

Dziekan i Rada Wydziału Teologicznego UKSW

Subskrybuje zawartość