Życzenia Wielkanocne 2020

Kościół pragnie, abyśmy zmartwychwstali, tak jak Chrystus zmartwychwstał. Ale do zmartwychwstania ducha prowadzi jedna tylko droga: przez poznanie własnej niedoli, przez   wyjście z krainy śmierci, z niewoli grzechu, przez żal doskonały, pokutę i zadośćuczynienie, przez modlitwę i świętą gorliwość w zdobywaniu cnót.

Stefan Kardynał Wyszyński

Pan Jezus wziął na Siebie nasze słabości, a w Jego ranach jest nasze zdrowie. On trzeciego dnia zmartwychwstał i otworzył nam drogę do Nieba.

Składamy serdeczne życzenia Bożej Opieki, zdrowia i błogosławieństwa na każdy dzień, którym nas obdarzy Zwycięski Pan Życia, Jezus Chrystus Zmartwychwstały.

Kolegium Dziekańskie Wydziału Teologicznego UKSW

Kształcenie na UKSW - informacja

W imieniu Pani Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia prof. UKSW dr hab. Anny Fidelus, pragniemy przekazać następujące informacje:

1. W zakładce: Kształcenie na UKSW znajdują się ważne informacje w  zakresie kształcenia, instrukcje zdalnego kształcenia;
2. W zakładce: Zdalne nauczanie - dobre praktyki - umieszczamy  doświadczenia naszych Dydaktyków, wykorzystujących różne formy zdalnego  kształcenia. Bardzo proszę o dzielenie się swoimi doświadczeniami.
Materiały proszę przesyłać do Pani Kierownik Beaty Karpiuk;
3. W zakładce  FaQ dla studentów zamieszczamy pytania najczęściej zadawane przez Studentów i odpowiedzi udzielane na nie;
4. Została powołana - w zmienionym składzie - komisja ds. pomocy  materialnej (skład Komisji zasilili Pracownicy DPM);
5. Podjęto prace nad rozwiązaniem praktyk studenckich studentów ostatnich semestrów studiów.O wszelkich ustaleniach studenci będą na bieżąco informowani - proszę śledzić zakładkę BIURO KARIER
6. Forma egzaminów i egzaminów dyplomowych pozostaje jeszcze sprawą otwartą, uzależnioną od przebiegu pandemii.

Dostęp do zasobów elektronicznych biblioteki teologicznej Faithlife

Biblioteka UKSW w odpowiedzi na prośbę pracowników naukowych i studentów Wydziału
Teologicznego otworzyła dwumiesięczny dostęp do zasobów elektronicznych biblioteki
teologicznej Faithlife. Zapraszamy do korzystania
Więcej informacji: https://biblioteka.uksw.edu.pl/
Logos Bible Software

Zmarła śp. Klara Gacka - mama ks.prof. dra hab. Bogumiła Gacki

25 marca 2020 roku w uroczystość Zwiastowania Pańskiego odeszła do Pana Klara Gacka, lat 94.
Pożegnanie odbędzie się 27 marca 2020 roku w Sanktuarium Przemienienia Pańskiego w Galewie, diec. włocławska. Zapraszamy do udziału w transmisji Eucharystii na portalu społecznościowym Facebook: w grupie „Transmisja-Galew” o godzinie 10:00 (piątek).
Chrystus Zmartwychwstał!

Dziekan i Rada Wydziału Teologicznego UKSW składają  ks. prof. dr. hab. Bogumiłowi Gacce wyrazy współczucia z powodu śmierci Matki, zapewniając o modlitwie za Zmarłą.

Nowy formularz realizacji zajeć dla wykładowców

Od 26.03.2020 r. będzie obowiązywał poszerzony formularz dot. realizacji zajęć (do pobrania poniżej). Raportowania proszę dokonywać wyłącznie na nowym formularzu. Inna forma sprawozdawczości nie będzie uwzględniana, gdyż na tej podstawie Wydział będzie przygotowywał raporty do administracji centralnej.

Dodatkowo (pod tabelą) proszę do raportu dołączyć następujące dane:

1. forma weryfikacji pracy studentów w okresie sprawozdawanym

2. forma zaliczenia materiału w okresie sprawozdawanym

3. dni i godziny oraz formę konsultacji online dla studentów w okresie sprawozdawanym

Uwzględniane w rozliczeniu Państwa pensum będą wyłącznie raporty zawierające pełne dane.

Adres mailowy do sprawozdawczości prostud.wt@uksw.edu.pl

Sprawozdania za II okres proszę przesyłać od 26 marca.

Formularz do pobrania

Subskrybuje zawartość