IX Maraton Apologetyczny (30.05.2019)

Instytut Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa zaprasza na IX Maraton Apologetyczny "Apologia i Dziennikarstwo. Spotkanie z Pawłem Lisickim redaktorm naczelnym Do Rzeczy", który odbędzie się 30 maja 2019 r. w godz. 9.45-11.15 w Auli Jana Pawła II.

Pobierz program

Konferencja naukowa "Jan Paweł II i polska wolność. 40-Lecie pierwszej pieszej pielgrzyki do Ojczyzny"(23-24.05.2019)

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Jan Paweł II i polska wolność. 40-Lecie pierwszej pieszej pielgrzyki do Ojczyzny", która odbędzie się w dniach 23-24 maja 2019 r.

Miejsce konferencji: WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNE KSIĘŻY PAL LOTYNÓW
OŁTARZEW, UL . JANA KI L IŃSKIEGO 20
05-850 OŻARÓW MAZOWIECKI

Pobierz program

Dzień Studenta - 16.05.2019 r.

Decyzją Nr 10/2019 Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia w związku z organizowanym w dniu 16 maja 2019 r. Dniem Studenta, od godziny 15:00 odwołuje się zajęcia dydaktyczne na studiach stacjonarnych.

Stypendium dla wybitnych naukowców

Informujemy, że można składać wnioski o przyznanie stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnych młodych naukowców wykazujących się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej.

Młodym naukowcem jest osoba prowadząca działalność naukową, która jest doktorantem lub nauczycielem akademickim – i nie posiada stopnia doktora, albo posiada stopień doktora, od uzyskania którego nie upłynęło 7 lat, i jest zatrudniona np. w uczelni lub innym podmiocie prowadzącym działalność naukową. Żeby otrzymać stypendium ministra młody naukowiec musi wykazać się znaczącymi osiągnięciami w działalności naukowej, które są dokumentowane w postaci pisemnej.

Stypendium jest przyznawane na okres nie dłuższy niż 3 lata (36 miesięcy), a jego maksymalna wysokość nie może przekroczyć kwoty 5390 zł miesięcznie.

Wniosek o przyznanie stypendium wraz z oświadczeniem i załącznikami składa się do Prorektora ds. studenckich i kształcenia w wersji elektronicznej na adres psik@uksw.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 maja 2019 r.

Szczegółowe informacje nt. stypendium pod linkiem

XIII Ogólnopolska Konferencja z cyklu Interpretacja Pisma Świętego na temat "Księgi Kronik - orędzie, interpretacja, recepcja" (14.05.2019)

Instytut Nauk Biblijnych zaprasza na XIII Ogólnopolską Konferencję z cyklu Interpretacja Pisma Świętego. na temat "Księgi Kronik - orędzie, interpretacja, recepcja"
Konferencja odbędzie się 14 maja 2019, w godzinach od 10 do 15, gmach UKSW, ul. Dewajtis 5, sala 223.

Ogólnopolska konferencja naukowa "Kontrowersje w katechezie" (15.05.2019)

Katedra Katechetyki Fundamentalnej i Materialnej oraz Koło Naukowe Katechetyków UKSW zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową "Kontrowersje w katechezie", która odbędzie się 15 maja 2019 r., sala 116. Honorowym patronem wydarzenia jest Komisja Wychowania Katolickiego.
Udział w konferencji jest bezpłatny, uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale.
Grupy zobowiązane do uczestnictwa: nk1, nk2, nk3, nk4, nk5 oraz kp3 i kp4.

Subskrybuje zawartość