Zmiana formy prowadzenia zajęć - DiKS I stopień

Od dnia 21.01.2022 r. do końca semestru zimowego wszystkie zajęcia na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna (dziennikarstwo ogólne i komunikacja medialno-kulturowa) będą odbywać się w formie online!

Dyżury Prodziekana ks. dr J. Sobkowiaka

Gabinet wirtualny na MS Teams:

wtorek godz. 12:30 - 13:30

piątek godz. 10:00 - 11:00

kod dostępu: gohmd3i

Proszę się zarejestrować przed rozpoczęciem dyżuru i oczekiwać na zaproszenie ('dołącz do zespołu').

Dyżur otwiera Prodziekan!

Życzenia i nie tylko

Szanowni Państwo,
 
Czas świąt Narodzenia Pańskiego i Nowego Roku zachęcają do refleksji nad istotą i sensem człowieczeństwa, nad przemijaniem i pytaniem, na które coraz trudniej znaleźć odpowiedź: Kim jestem? Ostatni przedświąteczny tydzień szczególnie obfituje w nieporozumienia, również na linii prodziekan – ciała przedstawicielskie studentów – studenci. Każda sytuacja domaga się uczciwego wyjaśnienia, również ta zmieniająca kilka moich decyzji dotyczących form kształcenia w ostatnich dniach, a może nawet bardziej motywów tych decyzji.
 
Życie uniwersyteckie to również – a może przede wszystkim - przyszłość. Przymierzając się do planu na kolejny semestr zajęć, będę chciał zapytać Państwa (w ramach spotkania i ankiety) o spostrzeżenia dotyczące semestru zimowego i sugestie co do semestru letniego. Po doświadczeniach ostatnich dni utwierdzam się w przekonaniu, że najprostszą formą ludzkich relacji jest bezpośrednie spotkanie zainteresowanych stron. Proponuję zatem spotkanie:
4 stycznia o godz. 13:15 za pośrednictwem MS Teams (STUDENCI – kod zespołu r2zs607).
 
Na czas świąt Narodzenia Pańskiego proszę przyjąć najlepsze życzenia: zdrowia, odnowienia wiary w drugiego człowieka i w samych siebie. Nowy Rok niech przyniesie jeszcze pełniejsze znaczenie takich słów jak uczciwość, prawdomówność, jednoznaczność postaw i konsekwencja.
 
Do zobaczenia w 2022 roku (stacjonarnie i na MS Teams).
 
Ks. Jarosław A. Sobkowiak
Prodziekan ds. studenckich

 

Copyright © 2022 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone
Informacja o ciasteczkach